Tato zbrusu nová hračka zlepšuje zdraví a štěstí vašich mazlíčků... Nebudete věřit, jak geniální to je.

Radka Richtrová | 24/01/2023

Share on facebook
2.2k
Share on twitter
486
Share on telegram
554
Share on pinterest
1021
Share on reddit
286

Zjistěte, proč tisíce majitelů domácích mazlíčků spěchají, aby získali tuto inteligentní novou hračku pro své kočky a psy.

Pokud jste majitelem domácího mazlíčka, pak víte, jak moc váš pes nebo kočka touží po vaší lásce a pozornosti. Je snadné jim to dát, když jste doma.

Jak ale můžete zajistit, aby se váš mazlíček cítil milovaný a pečovaný, když jste pryč několik hodin?

Nesnášíte myšlenku, že se cítí osamělí a opuštění?

Pet Ball Trainer je americký startup, který pro vás vytvořil řešení, jak udržet vašeho mazlíčka v záběru a šťastného po celý den, i když nejste doma!

Upřímně, je to docela geniální…

Co přesně to je?

Projekt začal s malou skupinou vášnivých majitelů domácích mazlíčků. Báli se nechat své mazlíčky o samotě celý den znuděné, osamělé a trpící úzkostí z odloučení.

Většina hraček dostupných na trhu byla nudná pro domácí mazlíčky nebo byla zničena od prvního kousnutí. A žádná z hraček nenabízela stejné vzrušující, šťastné a šťastné hraní svých mazlíčků, po kterých toužili být spolu.

Takže udělali něco jiného.

Pet Ball Trainer je automatizovaný hrací míč, který zapojí vašeho mazlíčka do vzrušující, aktivní hry, stejně jako jste tam byli!

A protože je 100% netoxický a odolný proti roztržení, váš mazlíček ho může žvýkat bez obav celý den.

Pet Ball Trainer je ale mnohem víc než jen automatický hod míčem.

Je to chytrý přístroj, který proniká do přirozených loveckých instinktů vašeho psa a udržuje je zdravá, aktivní a nikdy se nenudí.

Proč jsou tedy majitelé domácích zvířat tak posedlí?

Pet Ball Trainer nevyžaduje žádný lidský zásah. Je zcela samostatný!

Využívá inteligentní snímače pohybu, které aktivují míč, jakmile se ho váš pes dotkne. Jeho inteligentní programovací čip bude střídat valení a poskakování – a šťastná a vzrušující hra je na světě!

Ale to není vše! Integrovaný detektor v Pet Ball Trainer udrží míč v pohybu, dokud s ním váš pes interaguje. Jakmile je váš čtyřnohý přítel unavený, míč se vypne a trpělivě čeká, až si váš mazlíček znovu bude chtít hrát.

Co jiného získám s Pet Ball Trainer?

Pet Ball Trainer je o mnoho lepší než jakákoli jiná hračka pro domácí mazlíčky. Ale tým Pet Ball Trainer šel nad rámec a zajistil plno dalších funkcí pro vašeho mazlíčka:

Vodotěsný a odolný vůči slinám – Pet Ball Trainer se snadno čistí a nepoškodí se slinami vašeho domácího mazlíčka ani rolováním vodou.

Dobíjení přes USB – snadné nabíjení z jakéhokoli zařízení se standardním USB portem.

Dlouhotrvající energie z baterie – pouhá 1 hodina nabíjení poskytne vašemu psovi 8 hodin zábavy (když jste v práci!).

Nikdy se nezasekne – integrované pohybové senzory zabrání tomu, aby se Pet Ball Trainer zasekl na nežádoucích místech, například mezi nábytkem.

100% automatický – Pet Ball Trainer nepotřebuje žádnou pomoc od lidí. Váš mazlíček jej může používat celý den sám.

Vyroben tak, aby vydržel – Je vyroben z odolných elastických materiálů odolných proti roztržení, které se neroztrhnou, ani u silných plemen psů.

100% netoxický – guma je naprosto bezpečná ke žvýkání. Žádné nebezpečné chemikálie.

Vhodný i pro kočky – nejen pro vaše psy – vaše kočka si bude také ráda hrát s Pet Ball Trainer!

Kapsa na pochoutku – vložte do kapsy oblíbenou pochoutku vašeho mazlíčka pro větší vzrušení a radost.

S Pet Ball Trainer můžete svému mazlíčku dát kamaráda, který ho udrží zdravým a aktivním, když jste pryč. Vždy se můžete vrátit domů k šťastnému štěněti, které je připraveno na vaši lásku a péči.

Mám si jej koupit nebo počkat?

Mohli byste počkat, ale produkt se už prodává jako blázen. Velké kanály sociálních médií zveřejňují recenze a zásoby rychle docházejí.

Toto je ideální okamžik, kdy můžete svému mazlíčku udělat dokonalého společníka. Zatímco zásoby se zcela určitě doplní, Pet Ball Trainer pravděpodobně už nikdy nezlevní tak hluboko.

Varování pro kupující!

Ujistěte se, že si Pet Ball Trainer koupíte přímo od oficiálního dodavatele. To je jediný způsob, jak zaručit, že získáte skutečný high-tech produkt, a ne nějaká levná napodobenina. Už jsme viděli příběhy lidí, kteří si koupili běžný tenisový míček za stejnou cenu.

Kde si mohu koupit Pet Ball Trainer?

Nyní, když víte o této skvělé hračce pro domácí mazlíčky, by měly následovat tyto jednoduché kroky:

    1. Doporučujeme objednat originální Pet Ball Trainer z oficiálních webových stránek zde.
    2. Dejte ho svému mazlíčku a pomozte mu zůstat aktivní a zdravý, i když nejste doma.

„Moje štěně je vždy tak plné energie. Stále chodí ke mě se svým míčem a žádá o hru. Teď, když máme Pet Ball Trainer, je schopný si hrát, zatímco já pracuji, a nemusím pokaždé, když jsem zaneprázdněn, zlomit její vzácné srdíčko.“

„Náš pes má tendenci se bát všeho nového v jeho prostředí. Trvá mu dny, než si zvykne na novou hračku nebo dokonce na kus nábytku. K našemu překvapení si během několika minut hrál s Pet Ball Trainer. Je to, jako bychom mu dali vždy připraveného herního kamaráda!“

„Tento míč pro domácí mazlíčky je skvělý! Moje kočka neudrží pozornost déle než 5 minut, ale stále si hraje s Pet Ball Trainer, dokud není zcela vyčerpaná. Může si začít hrát, kdykoli chce. Moje sestra nechala svoji kočku se mnou, když byla na výletě, a také si ho absolutně zamilovala! Tuto hračku pro domácí mazlíčky musíte mít!“

Speciální nabídka

Aktualizace – krátce po zveřejnění tohoto článku zveřejnil recenzi jeden z největších influencerů na sociálních sítích v oblasti péče o domácí mazlíčky. Ve výsledku stovky zákazníků využily časově omezené promo akce. Pospěšte si, než tato sleva 50% zmizí a budete si muset počkat na výrobu nové várky a zaplatit plnou cenu.